تور زمینی /هوایی  ارمنستانهتل ریکسوس باب البحر 5* - ساحلی ALLتور.ویزای کانادابلیت قطار های خارجیکیش -مشهد-شیراز-قشمتور پاریس -5 آذر -تور دوبی
معرفی کشورها - اطلاعات توريستي كشور اسپانیا
معرفی کشور اسپانیا
 معرفی کشور اسپانیا

مادرید، پایتخت اسپانیا، شهر تاریخ، موسیقی، شور و هیجان و فوتبال است. مادرید را می‌توان نمونه‌ی کوچک کشور اسپانیا دانست: از تمام سنت‌ها و جذابیت‌هایی که در این کشور وجود دارند، چیزی هم در مادرید پیدا می‌شود.
مادرید را در دنیا با میراث فرهنگی و هنری یگانه و زیبایش و با شب‌های پر زرق و برق و زنده‌اش می‌شناسند. موزه‌های بی‌پایانش، رستوران‌ها و کافه‌های همیشه بیدارش و هوای معتدل و مردم زنده و خوشحالش، مادرید را یکی از پرتوریست‌ترین شهرهای اروپا کرده است. تقریباً چهار فصل سال، شهر شلوغ و پر از مسافر است. با این‌ حال، بهار و پاییز برای دیدن مادرید وقت مناسب‌تری است؛ هم هوا خوب است و هم فستیوال‌ها و جشن‌های زیادی در شهر برپاست.

دیدنی‌های مادرید
- قصر سلطنتی- میدان پورتو دل سول- پلازا مایور- گران ویا- پلازا سیبلس- موزه دل پرادو- موزه رینا سوفیا- موزه تیسن- موزه باشگاه رئال مادرید- موزه‌ی گویا
- کتابخانه‌ی ملی اسپانیا- رویال تئاتر- پارک ال رتیرو- کلیسای جامع مادرید- معبد مصری دبود- پلازای دولاویلا- باغ وحش و آکواریوم مادرید

بارسلون شهر زیبای کاتالان‌ها، شهر گائودی، شهر فوتبال، شهر آفتاب و دریا، و بزرگترین فرزند مدیترانه است.بارسلون همان‌ است که از یک شهر اروپایی انتظار دارید؛ دریا و ساحل، رستوران‌ها و کافه‌هایی که تا پاسی از شب گذشته بازند، خیابان‌های پر توریست، آثار دیدنی و موزه‌ها، آثار معماری معروف، خرید و تفریح. بارسلون شهری‌ست برای همه؛ شهری پر جنب‌و‌جوش و شاد و زیباست و هر چند روزی هم که آن‌جا بمانید، باز هم جایی برای دیدن دارد. می‌توانید تمام وقتتان را به استراحت کردن ، شنا و آفتاب بگذرانید و عصرها، بعد از خرید کردن از مغازه‌های رنگارنگ شهر، در رستوران‌هایش مهمان غذاهای خوشمزه‌ی اسپانیایی باشید و از زنده بودن شهر در شب‌ها لذت ببرید؛ یا می‌توانید توریست نقشه‌ به‌دست فعالی باشید و موزه‌ها و آثار دیدنی را یکی پس از دیگری ببینید و عکس بگیرید و باز هم وقت کم بیاورید. معمولاً انتخاب توریست‌هایی که برای اولین بار به این شهر سفر می‌کنند، ترکیبی از هر دو است. بارسلون با همه‌ی تفاوت‌های فرهنگی‌اش با سایر شهرهای اسپانیا (زبان، فرهنگ و نژاد کاتالان‌ها که متفاوت از سایر اسپانیایی‌هاست) از زیباترین و رویایی‌ترین شهر‌های این کشور است.

دیدنی‌های بارسلون
• خیابان لارامبلا • منطقه‌ی باری گوتیک• کلیسای ساگرادا فامیلیا• خانه‌ی گائودی: کاسا میلا• پوبله اسپانیول (دهکده اسپانیا)• پارک گوئل• پارک سیتادلا و دروازه‌ی تریومف• ساحل بارسلونتا• موزه‌ی باشگاه فوتبال بارسلونا (اف-سی-بارسلونا)• موزه‌ی هنر ملی کاتالونیا• موزه‌ی خوان میرو• موزه‌ی پیکاسو• موزه‌ی دالی• موزه‌ی دریانوردی• آکواریوم بارسلونا• باغ‌وحش شهر• تپه‌ی مونت‌خوییک و تله‌کابین• قلعه و شهربازی تیبی‌دابو• خانه‌ی کاسا باتلو از آثار گائودی• موزه‌ی واکس• خیابان گراسیا

سویل، شهر میدان‌های پر رونق گاوبازی، شهر سفال و سرامیک و شهر کولی‌های مسافر است.
سویل مرکز بخش خودگردان اندلوس و استان سبیا است که بر جلگه‌ی گوادال‌کیبیر آرام گرفته. گوادال‌کیبیر، رودخانه‌ای پر آوازه در سراسر تاریخ که شهر سویل را دو نیم می‌کند: سویا و تریانا

گرانادا، شهر افسانه‌های کولیان، شهر آوازهای کهنه و در یک کلام شهر فدریکو گارسیا لورکا.
گرانادا مرکز استانی به همین نام، و شهری کوچک در جنوب اسپانیاست. خیلی‌ها گرانادا را به خاطر وجود دانشگاه‌ها، جشنواره‌ها و مراکز فرهنگی متعددش، ارزشمندترین شهر توریستی اسپانیا می‌دانند. 
آب و هوای معتدل گرانادا، آن را به ییلاقی تابستانی در بین دیگر شهرهای جنوب اسپانیا و آندلوس تبدیل کرده. شب‌های خنک تابستان‌ها با توجه به این‌که حدوداً یک ساعت با ساحل دریا فاصله دارد، مسافران زیادی را از شهرهای اطراف به این شهر می‌کشاند ولی هنوز هم پرطرفدارترین فصل سفر بین توریست‌ها بهار و پاییز است که نه هوا خیلی گرم می‌شود و نه خیلی سرد.

والنسیا، یا به قول اسپانیایی‌ها بالنسیا، سومین شهر مهم این کشور بعد از مادرید و بارسلوناست؛ شهری اشرافی، قدیمی و زیبا که مرکز استان والنسیا نیز به شمار می‌رود.
والنسیا خیلی به دریا نزدیک است و همین قضیه محبوبیتش را در تابستان‌ها چند برابر کرده؛ با بارسلونا و مادرید حدود سه تا چهار ساعت به وسیله‌ی قطار و اتوبوس فاصله دارد و بد نیست اگر مسافر هر کدام از این شهرهای اسپانیا بودید، به والنسیا نیز سری بزنید.
با این‌که آب و هوای والنسیا، مدیترانه‌ای است، ولی تابستان‌هایش گرم و مرطوب است و به همین دلیل اهالی شهر در این وقت سال به سمت شمال اسپانیا سفر می‌کنند و شهر خلوت‌ می‌شود. زمستان‌ها معمولاً هوا خیلی سرد نیست و به ندرت تا پنج درجه‌ی سانتی‌گراد می‌رسد. هرچند که بهترین فصل سفر به والنسیا بهار است؛ درختان پر شکوفه‌اند و آب‌های گرم مناسب شنا؛ و پیاده‌روی در شب‌های خنک هر کسی را وسوسه می‌کند که اواخر ماه آوریل تا ماه ژوئن را برای سفر به والنسیا انتخاب کند.

جزایر قناری از مجموع هفت جزیره در اقیانوس اطلس تشکیل شده و به خاطر نزدیکی جغرافیایی، کشور مراکش سال‌هاست ادعای مالکیت آن را دارد؛ اما جزایر قناری بخشی از خاک اسپانیاست و مردم آن ملیت اسپانیایی دارند.
بین این هفت جزیره، دو تای آن‌ها از بقیه مهم‌ترند: جزیره‌ی تنه‌ریف و جزیره‌ی گرن‌کاناری. پایتخت جزایر قناری، شهرلاس‌پالماس است که در گرن کاناری واقع شده و شهر پرطرفداری در میان گردشگران است. جزیره‌ی تنه‌ریف هم از هفت تا شهر تشکیل شده که مهم‌ترین و بزرگ‌ترین شهر آن، سانتاکروز در شرقی‌ترین قسمت جزیره است. 
آب و هوای جزایر قناری تقریباً همه‌ی سال شبیه به هم است. مهم نیست در چه فصلی از سال باشیم، آب و هوای جزیره‌ها همیشه بهاری است. تابستان‌ها دمای هوا به زحمت به ٢٤-٢٥ درجه‌ی سانتی‌گراد می‌رسد و زمستان‌ها حدوداً هفت-هشت درجه خنک‌تر می‌شود.
راحت‌ترین راه برای رسیدن به جزایر قناری، هواپیماست. رفتن به جزایر قناری از طریق فرودگاه‌های تنه‌ریف و گرن کاناری بیشترین تعداد پرواز را دارد و شلوغ‌تر است ولی اگر بخواهید وارد جزایر دیگر قناری شوید، هم ساعت‌های پروازی محدودتر می‌شود و هم بلیط‌ها گران‌تر. 

اسپانیا در یک نگاه

زبان :

اسپانيولي

دين :

كاتو ليك 94% و ديگر اديان 4 %

تعداد توریست :

-

رشد جمعيت :

0.13%

پایتخت :

مادريد

حکومت :

سلطنتي پارلماني

تعطیل ملی :

-

احزاب سیاسی :

10
معرفی اجمالی
ساختار دولتی

واحد پول :

يورو

شرکاء تجاری :

-

کشاورزی :

حبوبات ، سبزيجات ، زيتون ، مركبات ،

صنعت :

پارچه ، صنايع غذايي ، فلزات ، مواد شيميايي ، خودرو ، گردشگري ، بهداشتي ، دارو سازي

رشد اقتصادی :

3.4%

خط تلفن :

17,934,500

همراه :

38,646,800

کاربر اینترنت :

17,142,198

شناسه اینترنت :

.es

سایت :

1,380,541
ساختار اقتصادی
ساختار ارتباطات

مساحت :

504,782 sq km

آب و هوا :

تابستان گرم و زمستان سرد

همسایه ها :

فرانسه

منابع طبیعی :

ذغال سنگ ، مس ، سنگ آهن ، سرب ، اورانيوم ، جيوه ، سنگ گچ ،

اختلاف ساعت :

+1

خطوط نفت :

-

زمینی :

-

راه آهن :

14873 كيلو متر

آبی :

1000 كيلو متر

فرودگاه :

157
ساختار جغرافیایی
ساختار حمل و نقل
جاذبه هاي گردشگری اسپانیا
Guggenheim Museum

Guggenheim Museum

بزرگ نمایی Guggenheim Museum
Castle and Village

Castle and Village

بزرگ نمایی Castle and Village
Rome Suidobashi

Rome Suidobashi

بزرگ نمایی Rome Suidobashi
Plaza de Oriente

Plaza de Oriente

بزرگ نمایی Plaza de Oriente
Park in Valencia

Park in Valencia

بزرگ نمایی Park in Valencia
Alcazar at Segovia

Alcazar at Segovia

بزرگ نمایی Alcazar at Segovia
Albarracin

Albarracin

بزرگ نمایی Albarracin
Plaza de Espana

Plaza de Espana

بزرگ نمایی Plaza de Espana
Tossa de Mar

Tossa de Mar

بزرگ نمایی Tossa de Mar
تور دبی تور ارمنستان تور داخلی تور اروپا تور خارجی ویزا هتل 021-88415700 تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است