تور زمینی /هوایی  ارمنستانهتل ریکسوس باب البحر 5* - ساحلی ALLتور.ویزای کانادابلیت قطار های خارجیکیش -مشهد-شیراز-قشمتور پاریس -5 آذر -تور دوبی
هتل های خارجی - آلمان - هتل های فرانکفورت - جزئیات هتل HESSISCHER HOF
تعداد اتاق:
150
تعداد سوئیت :
20
موقعیت :
نزدیک شهر
ترانسفر :
دارد
توضیحات
در لبه منطقه فرانکفورت، در مقابل مرکز نمایشگاه فرانکفورت است که 5 ستاره گراند هتل شایعترین مورد، عضو "هتل ها پیشرو در جهان" و "ترجیحی هتل ها و استراحتگاه" - ایده آل برای مسافرتی کسب و کار تشخیص و یا یک استراحت شهرستان متنوع است.
امکانات اتاق ها
هنگامی که شما وارد هتل بزرگ شایعترین مورد در فرانکفورت، پرده باز می شود به یک جهان از مهمان نوازی. از سال ، لوکس هتل ستاره در فرانکفورت هتل لوکس متعلق به فقط خصوصی در فرانکفورت، متعلق به بنیاد خانواده از و شاهزادگان از هسه است. این برای ما بسیار مهم با کیفیت بالا، کلاس اول خدمات، گرما و جذابیت تازه است برای آماده سازی اقامت بی نظیر به همه مهمانان. شما خواهید دید کارمندان ما را تفاوت ..
تسهیلات هتل
این هتل لوکس است ایده آل در فرانکفورت قرار دارد - به طور مستقیم در مقابل ورودی اصلی از نمایشگاه فرانکفورت و فرانکفورت کیپ اروپا و جاذبه های متعدد از فرانکفورت. خرید به طور مستقیم در سراسر از بزرگ هتل ها ممکن است در تازه افتتاح خط افق پلازا با بیش از مغازه ها، متر مربع از باغ پشت بام و متر مربع .

نگاهی به حق در اینجا در مورد این مسئله در حال حاضر از دلخوشیها آشپزی ما. در محل ناهار خوری، ما ارائه می دهیم فرصت های متعددی را به صرف یک یا دو شب خوب و زیبا در هتل 5 ستاره ما در فرانکفورت.

گالری
درخواست رزرو
مسافر قدیمی   مسافر جدید
   
*
   
*
   
*
   
   
   
   
   
     
   
*
   
تعویض عکس
   
     
 
     
ارسال نظرات
     
   
*
   
   
*
   
     
   
هتل های دیگر فرانکفورت
هتل های خارجی
جاذبه های گردشگری آلمان
تور دبی تور ارمنستان تور داخلی تور اروپا تور خارجی ویزا هتل 021-88415700 تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است